Share
 

 House Stonett

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Daeron SeabornDaeron Seaborn
We're human, and the gods have fashioned us for love. That's our glory, and our tragedy.
Face in the mirror : Orlando Bloom
Position : pirate; the bastard of House Wildfire
Pages in the book : 1436
Here since : 2010-06-20
Daeron Seaborn
House Stonett Empty
RašytiHouse Stonett Empty
4th Birželis 2015, 1:56 pmHOUSE STONETTPilis StonehillMiestas Tirit Herbas trys raudoni kojotai juodame fone.Motto „Akmeninė širdis, auksinis protas“
Per sukilimą ši šeima atsidūrė ne toje barikadų pusėje - stojo ginti teisėto karaliaus ir House Wildfire. Ilgai trukęs karas nenualino House Stonett valdų taip, kaip kitų Essos dalių, tačiau tikriausiai lygiai taip pat kaip ir buvusio karaliaus šeima House Stonett būtų buvusi nušluota nuo žemės paviršiaus, jei nebūtų laiku iškėlusi baltas taikos vėliavas ir prisiekusi ištikimybę House Antareon bei naujajam karaliui. Tačiau kiek ilgai truks ši priesaika - neaišku, nes šeimos galva, Rhys Stonett, kietas lyg akmuo ir lengvai nenusileidžia. Juolab, kad House Stonett teritorijose plytintys metalų rūdų klodai leidžia jiems valdyti didžiają dalį Essos ginkluotės, be kurios negalėtų vykti joks karas. Iš ausies į ausį po House Stonett valdomas apylinkes sklando posakis, lyginantis House Stonett ir House Forrester, teigiantis, jog akmuo tvirtesnis už medį.

House Stonett gyvena ir valdo rytinėje Essos dalyje, tad aukštas ir status kalnų masyvas atskiria House Stonett teritoriją nuo kitų Essos dalių ir taip apsaugo nuo galimų priešų, o akmenys, juodųjų ir spalvotojų metalų rūdos tampa puikia žaliava mainams bei prekybai. Tačiau tuo pačiu kalnai paveikia ir klimatą, tad čia žiema būna daug šaltesnė negu likusioje šalies dalyje, kone kasmet užšąla vandenynas, o rudenį bei pavasarį iš rytinės pusės pučia stiprūs vėjai.

Išgalvoti veikėjai neleidžiami
LORD RHYS STONETT, 39
Lord of House Stonett and East Essos

šeimos galva ir Stonehill pilies valdovas, patyręs karo strategas ir vadas, dalyvavęs ne viename mūšyje. Tiesa, paskutinis Rhys mūšis susiklostė kiek kitaip, nei jis tikėjosi - jam teko išduoti senąjį karalių, kuriam ištikimai tarnavo, siekiant išsaugoti savo šeimą, ir pripažinti naująjį. Deja, kieta širdis neleidžia jam tarnauti apsišaukėliui ir jis nori nuversti jį nuo sosto, tačiau to jam neleidžia padaryti tai, jog karalius įkaitu laiko jo vienintelį sūnų ir titulo paveldėtoją Erik Stonett.
Gyvenamoji vieta Stonehill Castleširdies damažmona Catelyn Pyke Stonett
susiję veikėjaisūnus Erik Stonett dukterys Camella Stonett ir Mellisa Stonett pusseserė Visenya Stonett
LADY CATELYN PYKE
STONETT, 36
Lady of House Stonett

Stonehill rūmų dama, namų židinio sergėtoja, ištikima žmona. Atrodytų, jog Catelyn yra kone ideali - mylinti, rūpestinga, tačiau ji turi vieną didelę nuodėmę - nuo visų slepia savo paauglystės meilės nuotykius su Tommen Forrester, o juk House Stonett ir House Forrester draugais nepavadinsi. Itin moterį paveikė jos sūnaus Erik išvykimas į Asgard tarnauti naujajam karaliui ir dukros Camella išvykimas mokytis.
Gyvenamoji vieta Stonehill Castle
širdies riterisvyras Rhys Stonett
susiję veikėjaisūnus Erik Stonett dukterys Camella Stonett ir Mellisa Stonett jaunystės draugas Tommen Forrester giminaitė Nymeria Pyke


LORD ERIK STONETT, 20
Lord and Heir of House Stonett

vyriausiasis Rhys Stonett sūnus, kuris į Asgard atkeliavo kaip karaliaus Derek Antareon įkaitas, jei House Stonett sulaužytų taikos ir ištikimybės priesaiką. Kad Erik neslampinėtų veltui, Derek Antareon paskyrė jį savo ginklanešiu ir asmeniniu tarnu, tad Erik turi šansą būti įšventintas į riterius. Praleisdamas daug laiko su karališkąja šeima, Erik pamažu pamilo karaliaus dukrą Doreah Antareon, nors žino, kad tėvas jų sąjungai jokiu būdu nepritartų. Erik vienintelis žino tikrąją Jaymes Stone tapatybę, o tokia paslaptis gali nuvesti prie turtų arba į pražūtį.
Gyvenamoji vieta Asgard Castleširdies damamylimoji princesė Doreah Antareon
susiję veikėjaitėvas Rhys Stonett motina Catelyn Pyke Stonett seserys Camella Stonett ir Mellisa Stonett karalius Derek Antareon draugas Jaymes Stone [Corrin Wildfire]


LADY CAMELLA STONETT, 18
Lady of House Stonett

jauna mergina, Rhys ir Catelyn Stonett dukra. Ramaus ir gan uždaro būdo mergina, viduje nuo visų slepianti viliokišką gundytojos prigimtį. Pati Camella pirmojo žingsnio nežengs, tačiau jei koks vaikinas parodys jai savo dėmesį, jiedu lovoje atsidurs būtent jos iniciatyva. Šiuo metu mergina yra išvykusi į sostinę mokytis.
Gyvenamoji vieta sostinės Rohan apylinkėsširdies riterisvisi, kurie parodo jai dėmesį

susiję veikėjaitėvas Rhys Stonett motina Catelyn Pyke Stonett sesuo Mellisa Stonett brolis Erik StonettLADY MELLISA STONETT, 16
Lady of House Stonett

jauniausioji Rhys ir Catelyn Stonett duktė. Užsispyrusi, vėjavaikiška mergina, kurią labiau domina jodinėjimas ir šaudymas iš lanko nei siuvinėjimas kryželiu ir šokių pamokos. Tad ne paslaptis, jog ją labai nudžiugino žinia, kad tėvas atmetė savo patarėjų siūlymus sužadėti ją su Mayson Forrester.
Gyvenamoji vieta Stonehill Castleširdies riteris-

susiję veikėjaitėvas Rhys Stonett motina Catelyn Pyke Stonett sesuo Camella Stonett brolis Erik Stonett kalvis Lyonard StormrockLADY VISENYA STONETT, 48
Lady of House Stonett

Rhys Stonett pusseserė, buvusiojo karaliaus Theon Wildfire slapta meilužė, nuo kurio ji susilaukė dvynukų, kuriuos tiek bandydama juos apsaugoti, tiek jų atsikratyti, kilus karui išmetė į jūrą. Po daugelio metų Visenya gailisi savo poelgio ir baigia išprotėti nežinioje ar jos sūnūs gyvi.
Gyvenamoji vieta Tirit apylinkėsširdies riterismeilužis Theon Wildfire (miręs)

susiję veikėjaipusbrolis Rhys Stonett sūnūs dvyniai Joyn Waters ir Daeron Seabornlove, libby


Atgal į viršų Go down
 
House Stonett
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Daktaras Hausas / House, M.D.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Veikėjų sąrašas-
Pereiti į: