Share
 

 House Blackwood

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Patricia MartyrPatricia Martyr
If you will treat me badly there is possibility of cuts, bruses and/or other injures.
If you will treat me badly there is possibility of cuts, bruses and/or other injures.
Face in the mirror : Tonkin
Position : Lady of West Wessex, princess of Wessex
Pages in the book : 4771
Here since : 2009-06-01
Patricia Martyr
House Blackwood Empty
RašytiHouse Blackwood Empty
18th Lapkritis 2015, 10:00 pmHouse BlackWood

House BlackWood valdo didžiausius miškų plotus Wessex ir kai kuriose aplinkinėse salose, todėl kasmet gauna išties didžiules sumas auksinių. Šios šeimos teritorijoje yra ne viena didžiulė bažnyčia ir keli jų funduoti vienuolynai. Svarbu tai, kad didžioji dalis medienos, kurią naudoja Wessex gyventojai yra būtent iš Blackwood miškų. Kieta Katerinos ranka valdoma šeima, po karaliaus mirties tapo dar galingesnė. Anapilin išėjusio Katerinos vyro senelis buvo princas. Tačiau, Blackwood šeima siekia sosto ne tik per paveldėjimo teisę. Jie ramia nesantuokinį mirusio karaliaus sūnų - Alexander Stoneborn ir taip žaidžia dviem frontais.  Pagrindinė house Blackwood rezidencija - "Castle Black" pilis.

Herbas: Medis mėlyname fone


Katherine BlackWood

41m., našlė, lady of East Wessex

Katherine Blackwood yra savo šeimos galva. Ja moteris tapo palaidojusi vyrą. Nors, galėjo ištekėti dar kartą, tačiau pasirinko našlės likimą, pirmiausia dėl to, kad ne kartą buvo kaltinama dėl vyro žūties. Tokia galinga moteris turi ne vieną paslaptį. Tačiau didžiausia ta, kad ji po vyro mirties įsitaisė meilužį ir dar ne bet kokį, o kunigą.

Širdies riteris: Uriel Weatley.

Gyvenamoji vieta: Castle Black.

Susiję asmenys: sūnus Francis, duktė Marie, meilužis Uriel Weatley ir remiamas mirusio karaliaus pavainikis Alexander Stoneborn.Francis BlackWood

22m., susižadėjęs, Lord of East Wessex

Nors ir sulaukęs pilnametystės Francis vis dar sėdi po kietu motinos padu, nors tuo ir per daug nesisundžia, labiau vaikiną domina naujas Katerinos draugas kunigas. Nors, Francis bijo prisipažinti, tačiau tas vyras jį traukia labiau nie bet kuri moteris. Todėl, sužadėtuvės - nekelia visiškai jokio susižavėjimo.

Gyvenamoji vieta: Castle Black.

Širdies dama: susižadėjęs su Amelie Ironshield, tačiau yra įsižiūrėjęs motinos meilužį Uriel Weatley

Susiję asmenys: mama Katherine, sesuo Marie, motinos meilužis Uriel Weatley ir remiamas mirusio karaliaus pavainikis Alexander Stoneborn.


Marie Blackwood

18m., vieniša, Lady of East Wessex

Jaunutė, tačiau gyvenimo malonumais jau spėjusi pasidžiaugti mergina. Susiviliojusi arklininko grožiu, Marie neatsilaikė pagundai ir iš to gimė vaikas, kurį dabar augina tarnaitė, o arklininkui teko padėti galvą. Visgi, niekas apie tai nė nenutuokia ir merginai jau ieškomas jaunikis.

Gyvenamoji vieta: Castle Black.

Širdies riteris: kol kas nėra.

Susiję asmenys: brolis Francis, mama Katherine, tarnaitė, auginanti vaiką Ivone ir remiamas mirusio karaliaus pavainikis Alexander Stoneborn.
Atgal į viršų Go down
http://medioaevo.ohmylife.net
 
House Blackwood
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Daktaras Hausas / House, M.D.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Siūlomi veikėjai-
Pereiti į: