Share
 

 Supaprastintas veikėjų sąrašas

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Daeron SeabornDaeron Seaborn
We're human, and the gods have fashioned us for love. That's our glory, and our tragedy.
Face in the mirror : Orlando Bloom
Position : pirate; the bastard of House Wildfire
Pages in the book : 1436
Here since : 2010-06-20
Daeron Seaborn
Supaprastintas veikėjų sąrašas Empty
RašytiSupaprastintas veikėjų sąrašas Empty
4th Birželis 2015, 5:15 pmHouse Antareon

Valdoma Essos dalis: Vakarinė
Pilis: Asgard Castle
Miestas: Rohan
Herbas: karūnuotas gelsvas paukštis mėlyname fone.
Motto: „Tarp žemės ir dangaus“

Karališkoji Essos šeima, sostą įgijusi ne pačiu gražiausiu būdu - karalius Derek Antareon su House Forrester pagalba sukilo prieš tuometinį karalių Theon Wildfire ir nuvertė jį nuo sosto. Nuo to laiko sostas priklausė House Antareon ir sostinė persikėlė į Rohan miestą bei pilį Asgard, kadangi buvusioji per karą buvo visiškai nugriauta iki pamatų, o iki tol valdžiusi House Wildfire negailestingai išžudyta. House Antareon priešininkai juokiasi iš jų sakydami, jog aukštai kilęs žemai krisi ir Derek Antareon valdymas ilgai netruks.
House Antareon valdo vakarinę Essos pakrantę, kur vyrauja lengvas klimatas, turi stiprų laivyną, kuris padėjo atlaikyti ir įveikti House Wildfire kariuomenę. Nors ir susikrauna nemažai pinigų iš žvejybos ir druskos gavybos, ši šeima daugiau išleidžia negu uždirba, kadangi naujojo karaliaus Derek Antareon valdžios ir galios troškimas kur kas didesnis negu nuovoka kaip valdyti šalį.

King Derek Antareon (39) - Essos karalius, Asgard valdovas. Kendall Arrysian iš tiesų vedė tik todėl, kad gautų jos tėvo Gerold Arrysian kariuomenę, nes be jos jis nebūtų pajėgęs išversti senojo karaliaus Theon Wildfire iš sosto, tad nenuostabu, jog iš tiesų jos nemyli ir gan dažnai atsiduria kitų moterų kompanijoje. To paseka - ne vienas, ir net ne du benkartai, besibastantys po skurdžiausius sostinės užkaborius.
Gyvenamoji vieta: Asgard Castle
Širdies dama: žmona Kendall Arrysian Antareon
Susiję veikėjai: sūnus Rodrik Antareon, dukra Doreah Antareon, žmonos brolis Lucas Arrysian, uošvis ir dešinioji ranka Gerold Arrysian, ginklanešys ir tarnas Erik Stonett, kekšė Serra Swann, karališkoji taryba

Queen Kendall Arrysian Antareon (37) - Essos karalienė, kilusi iš vieną stipriausių kariuomenę turinčios šeimos, pavaldžios House Antareon. Nors praėjo jau daug metų, moteris vis dar jaučiasi lyg prekė, parduota tėvo už kariuomenę, bet suvokia, jog jis tai padarė žinodamas, kad ji taps karaliene, o jos vaikai - būsimieji Essos valdovai. Bet visgi kad ir kaip moteris žavisi savo padėtimi, turtais ir galia, ji negali jaustis laiminga su vyru, kuris jos nemyli.
Gyvenamoji vieta: Asgard Castle
Širdies riteris: vyras Derek Antareon
Susiję veikėjai: tėvas Gerold Arrysian, motina Lanna Seagull (mirusi), sūnus Rodrik Antareon, dukra Doreah Antareon, jaunesnysis brolis Lucas Arrysian, jai simpatizuojantis karališkosios sargybos vadas Kevan Catell

Prince Rodrik Antareon (19) - sosto įpėdinis, jaunas, impulsyvus vaikinas, slapta laukiantis nesulaukiantis kada pats galės užsidėti karūną ir oficialiai sėdėti soste. Sužadėtas su Jeyne Forrester, nors ir nėra jos net akyse matęs, bet neima to į galvą, nes kol kas jam tai nerūpi ir jis, panašiai kaip ir tėvas, mėgaujasi kitų rūmų merginų draugija.
Gyvenamoji vieta: Asgard Castle
Širdies dama: sužadėtas su Jeyne Forrester
Susiję veikėjai: tėvas Derek Antareon, motina Kendall Arrysian Antareon, sesuo Doreah Antareon, senelis Gerold Arrysian, kekšė Serra Swann

Princess Doreah Antareon (17) - princesė, jauna mergina, svajojanti keliauti, patirti nuotykių, o ne būti uždaryta tarp šaltų pilies sienų. Mergina jaučia didelę savo kilmės naštą. Doreah trokšta pabėgti, nes nugirdo karališkosios tarybos kalbas, jog jai jau seniai laikas surasti vyrą, o vienas iš pagrindinių kandidatų - Mayson Forrester, apie kurį sklinda gausybė baisių gandų.
Gyvenamoji vieta: Asgard Castle
Širdies riteris: planuojamas sužadėtinis Mayson Forrester
Susiję veikėjai: tėvas Derek Antareon, motina Kendall Arrysian Antareon, brolis Rodrik Antareon, senelis Gerold Arrysian, jai simpatizuojantis vaikinas Erik Stonett


Karališkoji taryba

Lord Gerold Arrysian (56) - dešinioji karaliaus ranka ir karalienės Kendall Arrysian Antareon tėvas, prievarta ją ištekinęs už Derek Antareon, kad mainais už kariuomenę užsigarantuotų įtakingą postą karui pasibaigus. Vieną iš galingiausių ir gausiausių kariuomenių visoje Essos valdantis žmogus, karo veteranas, puikus strategas, suvokiantis, jog be House Stonett palaikymo ir resursų jo kariuomenė taps nieko verta, o karaliaus Derek Antareon sostas subyrės lyg kortų namelis. Tuo pačiu - ir jo kėdė karališkojoje taryboje.
Gyvenamoji vieta: Asgard Castle
Širdies dama: žmona Lanna Seagull (mirusi)
Susiję veikėjai: sūnus Lucas Arrysian, dukra Kendall Arrysian Antareon, anūkas Rodrik Antareon, anūkė Doreah Antareon, žentas karalius Derek Antareon, karališkoji taryba

Lord Joyn Waters (26) - visų paskalų, skandalų ir paslapčių žinovas. Niekas, net jis pats, nežino iš kur jis atsirado ir kas jo tėvai, kadangi dar būdamas vaiku Joyn buvo rastas išmestas jūros krante. Viskas, ką jis prisiminė, tebuvo jo vardas. Neturėdamas pastogės Joyn tapo vagimi, bet vėliau greit suprato, kad už žmonių pinigines daug vertingesni yra laiškai bei dienoraščiai. Nors to nežino, tačiau yra nuverstojo karaliaus Theon Wildfire pavainikis. Niekas to net neįtaria, nors giminystę įrodo akivaizdus jo panašumas į buvusįjį karalių.
Gyvenamoji vieta: Asgard Castle
Širdies dama: -
Susiję veikėjai: tėvas Theon Wildfire (miręs), motina Visenya Stonett, brolis Jaymes Stone [Corrin Wildfire], brolis dvynys Daeron Seaborn, vyriausiasis dvasininkas Ander Moore, karališkoji šeima, karališkoji taryba, visi kiti Essos gyventojai

Ser Kevan Catell (26)
- jaunas, tačiau talentingas karys, visos miesto ir karališkosios sargybos vadas, tokių aukštumų pasiekęs ne pačiais švariausiais bei sąžiningiausiais būdais. Slapta simpatizuoja karalienei, tačiau bijo rizikuoti, žinodamas kokios plonos rūmų sienos, tad laukia tinkamos progos.
Gyvenamoji vieta: Asgard Castle
Širdies dama: simpatizuoja karalienei Kendall Arrysian Antareon, tačiau yra karališkosios sargybos karys, todėl negali turėti žmonos ir vaikų
Susiję veikėjai: karališkoji šeima, jam simpatizuojanti tarnaitė Dyana Goldstone, karališkoji taryba

Maester Keller (54)
- karališkosios tarybos narys, išminčius, žynys ir gydytojas, Antareon šeimos patarėjas, tarnavęs tiek senajam, tiek dabartiniam karaliui. Beveik niekas nežino paslapties, jog jis turi ypatingų magiškų galių ir tikriausiai būtent dėl jo mesto užkeikimo Theon Wildfire neteko sosto.
Gyvenamoji vieta: Asgard Castle
Širdies dama: kaip žynys negali turėti žmonos ir vaikų
Susiję veikėjai: karališkoji šeima, karališkoji taryba

Lady Meera Faerys (28) - karališkojo banko atstovė, rūmų ekonomė. Slepia, jog iš tiesų karališkosios šeimos ižde vien voratinkliai, nes kitaip jos galva lėks nuo pečių, tad suka galvą iš kur gauti pinigų. O dar didesnė paslaptis ta, jog prie iždo ištuštėjimo prisidėjo ne tik karaliaus negebėjimas valdyti šalies, bet ir jos pačios gobšios rankelės.
Gyvenamoji vieta: Asgard Castle
Širdies riteris: -
Susiję veikėjai: karališkoji šeima, karališkoji taryba


House Forrester

Valdoma Essos dalis: Pietinė
Pilis: Darkwood Castle
Miestas: Matar
Herbas: baltas medis tamsiai žaliame fone.
Motto: „Mums degant, jūs liepsnosit drauge“

Ši šeima per sukilimą padėjo House Antareon nuversti tuometinį karalių Theon Wildfire, tačiau vis dar jaučia nuoskaudą dėl to, kad išsvajotasis sostas neatiteko jiems, o vietoj žadėtų aukštų ir įtakingų postų belieka tenkintis karališkosiomis sužadėtuvėmis tarp princo Rodrik Antareon ir jaunesniosios Jorah Forrester dukros Jeyne Forrester.
Tai viena turtingiausių Essos šeimų, kadangi tiekia pagrindinę baldų, skydų ir kuro žaliavą, medieną, visai šaliai. House Forrester priklauso miškingiausios Essos vietovės - pietinė pakrantė ir ją supančios žemės. Dėl apylinkes supančių senų miškų, šioje Essos dalyje vasaros gan vėsios ir lietingos, o žiemos švelnios. Miškai taip pat pagausina House Forrester iždą suteikdami galimybę prekiauti juose gyvenančių vilkų, meškų, lapių ir kitų žvėrelių kailiais bei mėsa.

Lord Jorah Forrester (40) - šeimos galva ir pilies valdovas, padėjęs dabartiniui karaliui Derek Antareon gauti sostą, tikėdamasis įgauti valdžią. Gimstant sūnui Mayson, neteko mylimos žmonos, todėl jaučia jam neapykantą ir iš tiesų jau geriau visas šeimos žemės paliktų pilies staliui ar medkirčiui negu Mayson. Tiesa, Jorah net nenutuokia, jog Mayson nėra jo sūnus.
Gyvenamoji vieta: Darkwood Castle
Širdies dama: žmona Irri Blackwood Forrester (mirusi)
Susiję veikėjai: dukterys Amelie Forrester ir Jeyne Forrester, netikras sūnus Mayson Forrester, jaunesnysis brolis Tommen Forrester


Lady Amelie Forrester (21)- vyriausioji Jorah Forrester dukra, kategoriškai tarusi „ne“ visiems tėvo pirštiems vaikinams. Nors ir yra kilminga, tačiau slapta susitikinėja su visiškai nekilmingu vaikinu Bruno Oaktreon, dėl kurio meilės ji aukoja gerus santykius su tėvu.
Gyvenamoji vieta: Darkwood Castle
Širdies riteris: mylimasis Bruno Oaktreon
Susiję veikėjai: tėvas Jorah Forrester, motina Irri Blackwood Forrester (mirusi), sesuo Jeyne Forrester, brolis Mayson Forrester, dėdė Tommen Forrester, mylimasis Bruno Oaktreon, tarnaitė Liya Merlyn

Lady Jeyne Forrester (18) - jaunesnioji Jorah Forrester dukra, jauna mergina, pažadėta būsimajam Essos karaliui - princui Rodrik Antareon. Nors jo ir nepažįsta, mintyse mergina jį naiviai idealizuoja, tačiau jos širdis - lyg žvirblis ir ties vienu „medžiu“ ji ilgam neapsistoja. Vieną dieną ji myli ir gyvenimą įsivaizduoja su vienu, kitą dieną - jau su kitu. Šiuo metu mergina ruošiasi išvykti į Asgard Castle pas savo sužadėtinį.
Gyvenamoji vieta: Darkwood Castle
Širdies riteris: sužadėta su princu Rodrik Antareon
Susiję veikėjai: tėvas Jorah Forrester, motina Irri Blackwood Forrester (mirusi), sesuo Amelie Forrester, brolis Mayson Forrester, dėdė Tommen Forrester

Lord Mayson Forrester (17) - jauniausias ir vienintelis Jorah Forrester sūnus. Tačiau iš tiesų jo motina vyrui buvo neištikima ir Mayson yra riterio Lucas Arrysian sūnus. Deja, nei tikrasis tėvas, nei pats Mayson to nežino, bet jų akivaizdžią giminystę įrodo veido bruožų panašumai. Nuo pat mažens dėl motinos mirties gimdant buvo patėvio atstumtas ir nemylimas, tad užaugo žiaurus, kupinas neapykantos visam pasauliui. Kadangi mažai kam rūpi jo keliai, turi slaptą polinkį į smurtą.
Gyvenamoji vieta: Darkwood Castle
Širdies dama: planuojama sužadėtinė princesė Doreah Antareon
Susiję veikėjai: tėvas Lucas Arrysian, motina Irri Blackwood Forrester (mirusi), patėvis Jorah Forrester, seserys Amelie Forrester ir Jeyne Forrester, netikras dėdė Tommen Forrester

Lord Tommen Forrester (38) - jaunesnysis Jorah Forrester brolis. Tommen trokšta taikos ir santarvės tarp visų didžiųjų šeimų, o labiausiai - susigrąžinti prarastą jaunystės meilę Catelyn Pyke Stonett. Deja, tai kol kas atrodo neįmanoma, nebent jam pavyktų kokiu nors būdu tapti House Forrester galva.
Gyvenamoji vieta: Darkwood Castle
Širdies dama: jaunystės meilė Catelyn Pyke Stonett
Susiję veikėjai: jaunesnysis brolis Jorah Forrester, dukterėčios Amelie Forrester ir Jeyne Forrester, netikras sūnėnas Mayson Forrester


House Stonett

Per sukilimą ši šeima atsidūrė ne toje barikadų pusėje - stojo ginti teisėto karaliaus ir House Wildfire. Ilgai trukęs karas nenualino House Stonett valdų taip, kaip kitų Essos dalių, tačiau tikriausiai lygiai taip pat kaip ir buvusio karaliaus šeima House Stonett būtų buvusi nušluota nuo žemės paviršiaus, jei nebūtų laiku iškėlusi baltas taikos vėliavas ir prisiekusi ištikimybę House Antareon bei naujajam karaliui. Kiek ilgai truks ši priesaika - neaišku, nes šeimos galva, Rhys Stonett, kietas lyg akmuo ir lengvai nenusileidžia. Juolab, kad House Stonett teritorijose plytintys metalų rūdų klodai leidžia jiems valdyti didžiają dalį Essos ginkluotės, be kurios negalėtų vykti joks karas. Iš ausies į ausį po House Stonett valdomas apylinkes sklando posakis, lyginantis House Stonett ir House Forrester, teigiantis, jog akmuo tvirtesnis už medį.
House Stonett gyvena ir valdo rytinėje Essos dalyje, tad aukštas ir status kalnų masyvas atskiria House Stonett teritoriją nuo kitų Essos dalių ir taip apsaugo nuo galimų priešų, o akmenys, juodųjų ir spalvotojų metalų rūdos tampa puikia žaliava mainams bei prekybai. Tačiau tuo pačiu kalnai paveikia ir klimatą, tad čia žiema būna daug šaltesnė negu likusioje šalies dalyje, kone kasmet užšąla vandenynas, o rudenį bei pavasarį iš rytinės pusės pučia stiprūs vėjai.

Valdoma Essos dalis: Rytinė
Pilis: Stonehill Castle
Miestas: Terit
Herbas: trys raudoni kojotai juodame fone.
Motto: „Akmeninė širdis, auksinis protas“

Lord Rhys Stonett (39) - šeimos galva ir Stonehill pilies valdovas, patyręs karo strategas ir vadas, dalyvavęs ne viename mūšyje. Tiesa, paskutinis Rhys mūšis susiklostė kiek kitaip, nei jis tikėjosi - jam teko išduoti senąjį karalių, kuriam ištikimai tarnavo, siekiant išsaugoti savo šeimą, ir pripažinti naująjį. Deja, kieta širdis neleidžia jam tarnauti apsišaukėliui ir jis nori nuversti jį nuo sosto, tačiau to jam neleidžia padaryti tai, jog karalius įkaitu laiko jo vienintelį sūnų ir titulo paveldėtoją Erik Stonett.
Gyvenamoji vieta: Stonehill Castle
Širdies dama: žmona Catelyn Pyke Stonett
Susiję veikėjai: sūnus Erik Stonett, dukterys Camella Stonett ir Mellisa Stonett, pusseserė Visenya Stonett

Lady Catelyn Pyke Stonett (36) - Stonehill rūmų dama, namų židinio sergėtoja, ištikima žmona. Atrodytų, jog Catelyn yra kone ideali - mylinti, rūpestinga, tačiau ji turi vieną didelę nuodėmę - nuo visų slepia savo paauglystės meilės nuotykius su Tommen Forrester, o juk House Stonett ir House Forrester draugais nepavadinsi. Itin moterį paveikė jos sūnaus Erik išvykimas į Asgard tarnauti naujajam karaliui ir dukros Camella išvykimas mokytis.
Gyvenamoji vieta: Stonehill Castle
Širdies riteris: vyras Rhys Stonett
Susiję veikėjai: sūnus Erik Stonett, dukterys Camella Stonett ir Mellisa Stonett, jaunystės draugas Tommen Forrester, giminaitė Nymeria Pyke

Lord Erik Stonett (20) - vyriausiasis Rhys Stonett sūnus, kuris į Asgard atkeliavo kaip karaliaus Derek Antareon įkaitas, jei House Stonett sulaužytų taikos ir ištikimybės priesaiką. Kad Erik neslampinėtų veltui, Derek Antareon paskyrė jį savo ginklanešiu ir asmeniniu tarnu, tad Erik turi šansą būti įšventintas į riterius. Praleisdamas daug laiko su karališkąja šeima, Erik pamažu pamilo karaliaus dukrą Doreah Antareon, nors žino, kad tėvas jų sąjungai jokiu būdu nepritartų. Erik vienintelis žino tikrąją Jaymes Stone tapatybę, o tokia paslaptis gali nuvesti prie turtų arba į pražūtį.
Gyvenamoji vieta: Asgard Castle
Širdies dama: mylimoji princesė Doreah Antareon
Susiję veikėjai: tėvas Rhys Stonett, motina Catelyn Pyke Stonett, seserys Camella Stonett ir Mellisa Stonett, karalius Derek Antareon, draugas Jaymes Stone [Corrin Wildfire]

Lady Camella Stonett (18) - jauna mergina, Rhys ir Catelyn Stonett dukra. Ramaus ir gan uždaro būdo mergina, viduje nuo visų slepianti viliokišką gundytojos prigimtį. Pati Camella pirmojo žingsnio nežengs, tačiau jei koks vaikinas parodys jai savo dėmesį, jiedu lovoje atsidurs būtent jos iniciatyva. Šiuo metu mergina yra išvykusi į sostinę mokytis.
Gyvenamoji vieta: sostinės Rohan apylinkės
Širdies riteris: visi, kurie parodo jai dėmesį
Susiję veikėjai: tėvas Rhys Stonett, motina Catelyn Pyke Stonett, sesuo Mellisa Stonett, brolis Erik Stonett

Lady Mellisa Stonett (16)
- jauniausioji Rhys ir Catelyn Stonett duktė. Užsispyrusi, vėjavaikiška mergina, kurią labiau domina jodinėjimas ir šaudymas iš lanko nei siuvinėjimas kryželiu ir šokių pamokos. Tad ne paslaptis, jog ją labai nudžiugino žinia, kad tėvas atmetė savo patarėjų siūlymus sužadėti ją su Mayson Forrester.
Gyvenamoji vieta: Stonehill Castle
Širdies riteris: -
Susiję veikėjai: tėvas Rhys Stonett, motina Catelyn Pyke Stonett, sesuo Camella Stonett, brolis Erik Stonett, kalvis Lyonard Stormrock

Lady Visenya Stonett (48) - Rhys Stonett pusseserė, buvusiojo karaliaus Theon Wildfire slapta meilužė, nuo kurio ji susilaukė dvynukų, kuriuos tiek bandydama juos apsaugoti, tiek jų atsikratyti, kilus karui išmetė į jūrą. Po daugelio metų Visenya gailisi savo poelgio ir baigia išprotėti nežinioje ar jos sūnūs gyvi.
Gyvenamoji vieta: Tirit apylinkės
Širdies riteris: meilužis Theon Wildfire (miręs)
Susiję veikėjai: pusbrolis Rhys Stonett, sūnūs dvyniai Joyn Waters ir Daeron Seaborn


Žyniai/Gydytojai

Maester Willem (46) - Stonehill pilies žynys ir šamanas, turintis stiprių antgamtinių galių, House Stonett patarėjas. Maester Willem, pasitelkęs savo galias, ugnies liepsnose gali numatyti tam tikrus įvykius. Iš tiesų dėl juodosios magijos praktikavimo jam uždrausta eiti žynio pareigas, tačiau jis sudegino iš akademijos atsiųstą laišką manydamas, kad apie tai niekas nesužinos.
Gyvenamoji vieta: Stonehill Castle
Širdies dama: kaip žynys negali turėti žmonos ir vaikų
Susiję veikėjai: tarnauja House Stonett

Maester Tarlion (33)
- Darkwood pilies žynys, vienas jauniausių ir geriausių gydytojų visoje Essos, neseniai užsitarnavęs žynio grandinę. Tiesa, geriausiu gydytoju jis tapo ne per naktis sėdėdamas prie senų knygų žvakių šviesoje, o įvairiausiais būdais tikrindamas pilies požemių kamerose atsidūrusių vagių, sukčių ir prievartautojų anatomiją.
Gyvenamoji vieta: Darkwood Castle
Širdies dama: kaip žynys negali turėti žmonos ir vaikų
Susiję veikėjai: tarnauja House Forrester

Ellana Florent (27) - mergina, svajojusi tapti žyne, tačiau kadangi žyniais gali būti tik vyrai, negalėjusi įstoti į akademiją. Mirus abiems tėvams, Ellana išėjo iš namų ir dabar klajoja nuo miestų iki miestelių, nuo pavienių trobelių iki kaimelių gydydama sunkiai sergančius ir neturtingus gyventojus bei mokydama vaikus melstis.
Gyvenamoji vieta: nepastovi
Širdies riteris: -
Susiję veikėjai: jai simpatizuojantis riteris Olivar Staelle

(laisvos vietos kurtis naujus veikėjus)


Dvasininkai

Ander Moore (43) - vyriausiasis dvasininkas. Iki tol, kol nebuvo įšventintas į pareigas, iš tiesų buvo klastotės meistras. Būtent apgaulių ir klastočių būdu Ander Moore sugebėjo praturtėti ir nusipirkti šiltą vyriausiojo dvasiniko kėdę, apie kurią sukasi ne viena daili vienuolė. Mainais už savos paslapties išsaugojimą, išklausytas išpažintis išpasakoja gandų žinovui Joyn Waters.
Gyvenamoji vieta: sostinės Rohan šventykla
Širdies dama: kaip vyriausiasis dvasininkas negali turėti žmonos ir vaikų, bet neatsisako vienuolių kompanijos
Susiję veikėjai: vienuolės Keira Wyne ir Reyna Hunter, karališkosios tarybos narys Joyn Waters, kiti Asgard gyventojai

Keira Wyne (23)
- mergina, kilusi iš gerą reputaciją turinčios šeimos. Keira pasirinko vienuolės kelią todėl, kad nebūtų tėvo prievarta ištekinta už kokio sukriošusio senio ir galėtų pati sau rinktis su kuo ir kada dalintis lova. Taigi, ji nevengia ne tik vyriausiojo dvasininko, bet ir kitų į šventyklą pasimelsti užsukančių vyrų glėbio.
Gyvenamoji vieta: sostinės Rohan šventykla
Širdies riteris: kaip vienuolė negali turėti vyro ir vaikų, tačiau miega su riteriu Daario Fyshe
Susiję veikėjai: vyriausiasis dvasininkas Ander Moore, vienuolė Reyna Hunter, riteris Daario Fyshe, kiti Asgard gyventojai

Reyna Hunter (28) - jauna mergina, neseniai įšventinta į vienuoles ir keliaujanti po House Stonett ir House Forrester žemes, skelbdama naująjį tikėjimą ir mokydama paprastus žmones jo tiesų. Tiesa, vienuole Reyna tapo tik todėl, kad galėtų pabėgti nuo savo šeimos.
Gyvenamoji vieta: nepastovi
Širdies riteris: kaip vienuolė negali turėti vyro ir vaikų
Susiję veikėjai: vyriausiasis dvasininkas Ander Moore, vienuolė Keira Wyne, kiti Essos gyventojai

(laisvos vietos kurtis naujus veikėjus)


Kariai

Ser Lucas Arrysian (35) - karalienės Kendall Arrysian Antareon jaunesnysis brolis, vienas iš karališkosios sargybos narių, narsus karys ir riteris. Būdamas paaugliu turėjo slaptą romaną su Irri Blackwood Forrester, kuri buvo Jorah Forrester žmona. Lucas net nenutuokia, jog trumpas jų romanas turėjo šiokių tokių pasekmių - Mayson Forrester.
Gyvenamoji vieta: Asgard Castle
Širdies dama: jaunystės meilužė Irri Blackwood Forrester (mirusi), tačiau dabar Lucas yra karališkosios sargybos karys, todėl negali turėti žmonos ir vaikų
Susiję veikėjai: tėvas Gerard Arrysian, motina Lanna Seagull (mirusi), sesuo Kendall Arrysian Antareon, sūnus Mayson Forrester, sūnėnas Rodrik Antareon, dukterėčia Doreah Antareon, karališkoji šeima

Ser Daario Fyshe (27) - riteris, karališkojo teisingumo vykdytojas - kaukėtasis budelis. Tiesa, jo pareigos vien viešu galvų kapojimu neapsiriboja. Karalius Derek Antareon Daario gan dažnai pasiunčia atlikinėti ir panašių nešvarių darbelių. Vaikinas dažnai užsuka į Asgard šventyklą, tačiau pagrindinis vizitų tikslas nėra atlikti išpažintį ar pasimelsti.
Gyvenamoji vieta: Rohan apylinkės
Širdies dama: miega su vienuole Keira Wyne
Susiję veikėjai: karalius Derek Antareon, vienuolė Keira Wyne

Ser Olivar Staelle (30) - riteris ir karys, prieš karą kaip ginklanešys tarnavęs House Wildfire, tačiau vos pajutęs karo grėsmę, perbėgęs į stipresniųjų pusę. Dabar Olivar keliauja po visą Essos kaip samdomas karys ir tarnauja tol, kol kas nors pasiūlo dosnesnę pinigų sumą. Tuo pačiu jis ieško vienos įstabaus grožio merginos - gydytojos Ellana Florent, kuri išplėšė jį iš mirties nagų.
Gyvenamoji vieta: nepastovi
Širdies dama: mylimoji Ellana Florent
Susiję veikėjai: Jaymes Stone [Corrin Wildfire], mylimoji Ellana Florent

(laisvos vietos kurtis naujus veikėjus)


Miestelėnai

Dyana Goldstone (22) - jauna mergina, karališkosios šeimos tarnaitė, kilusi iš vienos House Stonett pavaldžių smulkesnių didikų šeimų. Mergina žino savo vertę, yra apsukri, todėl karališkosios šeimos paslaptis už pinigus pardavinėja Joyn Waters.
Gyvenamoji vieta: Asgard Castle
Širdies riteris: simpatizuoja karališkosios sargybos vadui Kevan Catell
Susiję veikėjai: Joyn Waters, riteris Kevan Catell, karališkoji šeima

Serra Swann (19) - kekšė, dirbanti viename iš populiariausių Rohan viešnamių, kuriame apsilanko ne vienas aukštesnes pareigas užimantis vyriškis. Tarp jų - ne tik karalius Derek Antareon, bet ir jo sūnus Rodrik Antareon. Svarbiausia tai, jog Serra laukiasi, nors, tiesa, to kol kas dar nežino. Žinoma, ji nenutuokia ir kas iš tiesų vaiko tėvas - karalius ar princas.
Gyvenamoji vieta: Rohan apylinkės
Širdies riteris: -
Susiję veikėjai: būsimo vaiko tėvas Derek Antareon arba Rodrik Antareon, viešnamio savininkė Nymeria Pyke, viešnamio klientai

Nymeria Pyke (27) - Catelyn Pyke Stonett giminaitė, viešnamio savininkė, kurios šeima išsižadėjo jos dėl pasirinkto gyvenimo būdo. Nymeria būdama visai jauna pabėgo iš namų, savo nekaltybę pardavė už padorią sumą, kadangi yra kilminga, ir atidarė viešnamį sostinėje Rohan. Dabar ji yra viena iš turtingiausių žmonių visame mieste, nes kekšių verslas, pasirodo, pelningesnis net už žvejybą ar prekybą.
Gyvenamoji vieta: Rohan apylinkės
Širdies riteris: -
Susiję veikėjai: giminaitė Catelyn Pyke Stonett, kekšė Serra Swan, viešnamio klientai

Liya Merlyn (18) - karaliaus Derek Antareon pavainikė, gimusi sostinėje Rohan, tačiau užaugusi Darkwood apylinkėse. Merginos gebėjimas manipuliuoti kitais ir įsijausti į reikiamą vaidmenį pakylėjo ją nuo nušiurusios elgetos iki Amelie Forrester tarnaitės pareigų. Žinoma, būnant tarnaite tenka sužinoti ir šiokių tokių paslapčių, pavyzdžiui, Amelie slaptas romanas su Bruno Oaktreon, kurios gali pasitarnauti ateityje.
Gyvenamoji vieta: Matar apylinkės
Širdies riteris: -
Susiję veikėjai: tėvas Derek Antareon, ledi Amelie Forrester, Bruno Oaktreon

Adrya Terrick (25) - jauna mergina, iš išvaizdos nė iš tolo neprimenanti samdomos žudikės. Kilusi iš Terit apylinkių, Adrya nuo mažens gyveno šešėliuose. Mažai kas žino kaip ji iš tikrųjų atrodo, tačiau daug kas patamsyje su baime lūpose šnabžda jos vardą.
Gyvenamoji vieta: nežinoma
Širdies riteris: -
Susiję veikėjai: -

Jaymes Stone [Corrin Wildfire] (27) - nuo sosto nuverstojo karaliaus Theon Wildfire sūnus, paskutinis likęs gyvas grynakraujis House Wildfire narys. Per stebuklą sugebėjo išlikti gyvas ir pabėgti į buvusįjį karalių palaikančiųjų House Stonett pusę. Nuo to laiko apsimesdamas prasčioku pavainikiu dirba smulkius darbus pilyje ir laukia tinkamos progos vėl atgauti jam teisėtai priklausantį sostą, kadangi savo kilmę bijo atskleisti net buvusiems tėvo šalininkams. Vienintelis žmogus, žinantis jo paslaptį - Erik Stonett, kuris išvykęs į sostinę Rohan, tad nežinia kiek ilgai paslaptis išliks paslaptimi.
Gyvenamoji vieta: Tirit apylinkės
Širdies dama: -
Susiję veikėjai: tėvas Theon Wildfire (miręs), broliai Joyn Waters ir Daeron Seaborn, draugas Erik Stonett

Lyonard Stormrock (20) - itin talentingas kalvis, gebantis nukalti tiek tvirčiausius ir lengviausius ginklus, šarvus ar skydus, tiek padaryti elegantiškiausius ir puošniausius papuošalus. Tokio puikaus kalvio trokšta ir House Antareon, ir House Forrester, tačiau ar jis priims dosnius jų pasiūlymus jiems tarnauti, priklauso nuo Lyonard.
Gyvenamoji vieta: Tirit apylinkės
Širdies dama: įsimylėjęs Mellisa Stonett
Susiję veikėjai: tarnauja House Stonett, mylimoji Mellisa Stonett

Benjen Sand (21) - jaunas vaikinas, karaliaus Derek Antareon benkartas. Mirštanti motina jam galiausiai atskleidė atsakymą į klausimą kas iš tiesų jo tėvas. Sužinojęs tiesą, Benjen pradėjo skintis kelią link tikrojo tėvo, kadangi jei būtų pripažintas kaip sūnus, jis turėtų pirmenybę į sostą.
Gyvenamoji vieta: Rohan apylinkės
Širdies dama: -
Susiję veikėjai: tėvas Derek Antareon, brolis Rodrik Antareon, sesuo Doreah Antareon

Daeron Seaborn (26)
- jaunas piratas ir laivo „Black Night“ kapitonas, visą savo gyvenimą siejantis su vandenynu. Laivo įgula dažnai juokauja, jog Daeron ipagimdė pati jūra - būdamas vaiku jis be sąmonės rastas išmestas krante. Iš tiesų Daeron yra nuverstojo karaliaus Theon Wildfire pavainikis ir karališkosios tarybos nario Joyn Waters brolis dvynys, tačiau pats to jis nežino.
Gyvenamoji vieta: laivas „Black Night“, plaukiojantis palei sostinės Rohan krantus
Širdies dama: -
Susiję veikėjai: tėvas Theon Wildfire (miręs), motina Visenya Stonett, brolis Jaymes Stone [Corrin Wildfire], brolis dvynys Joyn Waters, įgulos narys Renly Brooks [Roslin Brooks]

Ramsay Brooks [Roslin Brooks] (25) - piratė, tarnaujanti laive „Black Night“ ir Daeron Seaborn įgulos narė bei nuolatinė palydovė. Kilusi iš neturtingos vakarinėje Essos dalyje gyvenančios šeimos, Roslin troškimas prasigyventi ir užsidirbti išvarė ją iš namų ieškoti nuotykių. Pasikeitusi tapatybę bei išvaizdą, kad galėtų apsimesti vaikinu, Roslin Brooks tapo Ramsay Brooks ir įstojo į „Black Night“ jūreivių gretas.
Gyvenamoji vieta: laivas „Black Night“, plaukiojantis palei sostinės Rohan krantus
Širdies riteris: įsimylėjusi Daeron Seaborn
Susiję veikėjai: kapitonas ir mylimasis Daeron Seaborn

Bruno Oaktreon (22) - nekilmingas, tačiau labai dailus vaikinas, atsakingas už House Forrester prekybos ir mainų mediena važtaraščius bei kitus dokumentus, tad galintis laisvai juos klastoti ar perduoti šeimos priešininkams. Slapta susitikinėja su Amelie Forrester.
Gyvenamoji vieta: Matar apylinkės
Širdies dama: įsimylėjęs Amelie Forrester
Susiję veikėjai: tarnauja House Forrester, mylimoji Amelie Forrester, tarnaitė Liya Merlyn

(laisvos vietos kurtis naujus veikėjus)
Atgal į viršų Go down
 
Supaprastintas veikėjų sąrašas
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mėgstami/nemėgstami veikėjai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Veikėjų sąrašas-
Pereiti į: