Share
 

 Royal Council

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Daeron SeabornDaeron Seaborn
We're human, and the gods have fashioned us for love. That's our glory, and our tragedy.
Face in the mirror : Orlando Bloom
Position : pirate; the bastard of House Wildfire
Pages in the book : 1436
Here since : 2010-06-20
Daeron Seaborn
Royal Council Empty
RašytiRoyal Council Empty
4th Birželis 2015, 1:04 pm

ROYAL COUNCILKarališkoji taryba, padedanti karaliui Derek Antareon priimti pačius svarbiausius sprendimus, patarianti kiekviename žingsnyje bei tvarkanti už jį smulkius reikalus.

Išgalvoti veikėjai neleidžiami

LORD GEROLD ARRYSIAN, 56
Hand of the King

dešinioji karaliaus ranka ir karalienės Kendall Arrysian Antareon tėvas, prievarta ją ištekinęs už Derek Antareon, kad mainais už kariuomenę užsigarantuotų įtakingą postą karui pasibaigus. Vieną iš galingiausių ir gausiausių kariuomenių visoje Essos valdantis žmogus, karo veteranas, puikus strategas, suvokiantis, jog be House Stonett palaikymo ir resursų jo kariuomenė taps nieko verta, o karaliaus Derek Antareon sostas subyrės lyg kortų namelis. Tuo pačiu - ir jo kėdė karališkojoje taryboje.
Gyvenamoji vieta Asgard Castleširdies damažmona Lanna Seagull (mirusi)
susiję veikėjaisūnus Lucas Arrysian dukra Kendall Arrysian Antareon anūkas Rodrik Antareon anūkė Doreah Antareon žentas karalius Derek Antareon karališkoji taryba
LORD JOYN WATERS, 26
Master of Whispers

visų paskalų, skandalų ir paslapčių žinovas. Niekas, net jis pats, nežino iš kur jis atsirado ir kas jo tėvai, kadangi dar būdamas vaiku Joyn buvo rastas išmestas jūros krante. Viskas, ką jis prisiminė, tebuvo jo vardas. Neturėdamas pastogės Joyn tapo vagimi, bet vėliau greit suprato, kad už žmonių pinigines daug vertingesni yra laiškai bei dienoraščiai. Nors to nežino, tačiau yra nuverstojo karaliaus Theon Wildfire pavainikis. Niekas jo neįtaria esant pavainikiu, nors giminystę įrodo panašumas į buvusįjį karalių.
Gyvenamoji vieta Asgard Castle
širdies dama-

susiję veikėjaitėvas Theon Wildfire (miręs) motina Visenya Stonett brolis Jaymes Stone [Corrin Wildfire] brolis dvynys Daeron Seaborn vyriausiasis dvasininkas Ander Moore karališkoji šeima karališkoji taryba visi kiti Essos gyventojai


SER KEVAN CATELL, 26
Master of the Guards

jaunas, tačiau talentingas karys, visos miesto ir karališkosios sargybos vadas, tokių aukštumų pasiekęs ne pačiais švariausiais bei sąžiningiausiais būdais. Slapta simpatizuoja karalienei, tačiau bijo rizikuoti, žinodamas kokios plonos rūmų sienos, tad laukia tinkamos progos.
Gyvenamoji vieta Asgard Castle
širdies damasimpatizuoja karalienei Kendall Arrysian Antareon tačiau yra karališkosios sargybos karys, todėl negali turėti žmonos ir vaikų

susiję veikėjaitarnaitė Dyana Goldstone karališkoji taryba karališkoji šeima
MAESTER KELLER, 54
Maester of House Antareon

karališkosios tarybos narys, išminčius, žynys ir gydytojas, Antareon šeimos patarėjas, tarnavęs tiek senąjam, tiek dabartiniam karaliui. Beveik niekas nežino paslapties, jog jis turi ypatingų magiškų galių ir tikriausiai būtent dėl jo mesto užkeikimo Theon Wildfire neteko sosto.
Gyvenamoji vieta Asgard Castle
širdies damakaip žynys negali turėti žmonos ir vaikų

susiję veikėjaikarališkoji taryba karališkoji šeima
LADY MEERA FAERYS, 28
Master of Coin

karališkojo banko atstovė, rūmų ekonomė. Slepia, jog iš tiesų karališkosios šeimos ižde vien voratinkliai, nes kitaip jos galva lėks nuo pečių, tad suka galvą iš kur gauti pinigų. O dar didesnė paslaptis ta, jog prie iždo ištuštėjimo prisidėjo ne tik karaliaus negebėjimas valdyti šalies, bet ir jos pačios gobšios rankelės.
Gyvenamoji vieta Asgard Castle
širdies riteris-

susiję veikėjaikarališkoji taryba karališkoji šeima
love, libby


Atgal į viršų Go down
 
Royal Council
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Veikėjų sąrašas-
Pereiti į: