Share
 

 Test

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Daeron SeabornDaeron Seaborn
We're human, and the gods have fashioned us for love. That's our glory, and our tragedy.
Face in the mirror : Orlando Bloom
Position : pirate; the bastard of House Wildfire
Pages in the book : 1436
Here since : 2010-06-20
Daeron Seaborn
Test Empty
RašytiTest Empty
1st Birželis 2015, 9:47 pm

HOUSE ANTAREONPilis Asgard CastleHerbas karūnuotas geltonas paukštis mėlyname fone.Motto „Tarp žemės ir dangaus“
Karališkoji Essos šeima, sostą įgijusi ne pačiu gražiausiu būdu - karalius Derek Antareon su House Forrester pagalba sukilo prieš tuometinį karalių Theon Wildfire ir nuvertė jį nuo sosto. Nuo to laiko sostas priklausė House Antareon ir sostinė persikėlė į Asgard, kadangi buvusioji per karą buvo visiškai nugriauta iki pamatų, o iki tol valdžiusi House Wildfire išžudyta. House Antareon priešininkai juokiasi iš jų sakydami, jog aukštai kilęs žemai krisi ir Derek Antareon valdymas ilgai netruks.

House Antareon valdo vakarinę Essos pakrantę, kur vyrauja lengvas klimatas, turi stiprų laivyną, kuris padėjo atlaikyti ir įveikti House Wildfire kariuomenę. Nors ir susikrauna nemažai pinigų iš žvejybos, ši šeima daugiau išleidžia negu uždirba, kadangi naujojo karaliaus Derek Antareon valdžios ir galios troškimas kur kas didesnis negu nuovoka kaip valdyti šalį.


DEREK ANTAREON, 39
King of Essos

Essos karalius, Asgard valdovas. Kendall Arrysian iš tiesų vedė tik todėl, kad gautų jos tėvo Gerold Arrysian kariuomenę, nes be jos jis nebūtų pajėgęs išversti senojo karaliaus Theon Wildfire iš sosto, tad nenuostabu, jog iš tiesų jos nemyli ir gan dažnai atsiduria kitų moterų kompanijoje. To paseka - ne vienas, ir net ne du benkartai, besibastantys po skurdžiausius sostinės užkaborius.
Gyvenamoji vieta Asgard Castleširdies damažmona Kendall Arrysian Antareon
susiję veikėjaisūnus Rodrik Antareon dukra Doreah Antareon žmonos brolis Lucas Arrysian uošvis ir dešinioji ranka Gerold Arrysian ginklanešys ir tarnas Erik Stonett kekšė Serra Swann patarėjai karališkoji taryba
KENDALL ARRYSIAN ANTAREON, 37
Queen of Essos

Essos karalienė, kilusi iš vienos stipriausių kariuomenę turinčios šeimos, pavaldžios House Antareon. Nors praėjo jau daug metų, moteris vis dar jaučiasi lyg prekė, parduota tėvo už kariuomenę, bet suvokia, jog jis tai padarė žinodamas, kad ji taps karaliene, o jos vaikai - būsimieji Essos valdovai. Bet visgi kad ir kaip moteris žavisi savo padėtimi, turtais ir galia, ji negali jaustis laiminga su vyru, kuris jos nemyli.
Gyvenamoji vieta Asgard Castle
širdies riterisvyras Derek Antareon
susiję veikėjaitėvas Gerold Arrysian motina Lanna Seagull (mirusi) sūnus Rodrik Antareon dukra Doreah Antareon jaunesnysis brolis Lucas Arrysian karališkosios sargybos vadas Kevan CatellRODRIK ANTAREON, 19
Prince of Essos

Sosto įpėdinis, jaunas, impulsyvus vaikinas, slapta laukiantis nesulaukiantis kada pats galės užsidėti karūną ir oficialiai sėdėti soste. Sužadėtas su Jeyne Forrester, nors ir nėra jos net akyse matęs, bet neima to į galvą, nes kol kas jam tai nerūpi ir jis, panašiai kaip ir tėvas, mėgaujasi kitų rūmų merginų draugija.
Gyvenamoji vieta Asgard Castleširdies damasužadėtas su Jeyne Forrester
susiję veikėjaitėvas Derek Antareon motina Kendall Arrysian Antareon sesuo Doreah Antareon senelis Gerold Arrysian kekšė Serra Swann


DOREAH ANTAREON, 17
Princess of Essos

Princesė, jauna mergina, svajojanti keliauti, patirti nuotykių, o ne būti uždaryta tarp šaltų pilies sienų. Mergina jaučia didelę savo kilmės naštą. Doreah trokšta pabėgti, nes nugirdo karališkosios tarybos kalbas, jog jai jau seniai laikas surasti vyrą, o vienas iš pagrindinių kandidatų - Mayson Forrester, apie kurį sklinda gausybė baisių gandų.
Gyvenamoji vieta Asgard Castleširdies riterisplanuojamas sužadėtinis Mayson Forrester
susiję veikėjaitėvas Derek Antareon motina Kendall Arrysian Antareon brolis Rodrik Antareon senelis Gerold Arrysian jai simpatizuojantis vaikinas Erik Stonettlove, libby


Atgal į viršų Go down
 
Test
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Veikėjų sąrašas-
Pereiti į: