Share
 

 Veikėjų sąrašai.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Dovana #8Dovana #8
We're human, and the gods have fashioned us for love. That's our glory, and our tragedy.
Face in the mirror : sara sampaio ♥
Position : baro padavėja.
Pages in the book : 160
Here since : 2014-12-19
Dovana #8
Veikėjų sąrašai. Empty
RašytiVeikėjų sąrašai. Empty
28th Gruodis 2014, 8:58 pm

Royals Veikėjų sąrašai. 1206525244

Henry VIII Tudor
CHRISTIAN BALE - 32 METAI - OPEN
Henris VIII yra Anglijos karalius ir Airijos lordas. Jis yra antrasis Tudor dinastijos monarchas, tapęs karaliumi po tėvo mirties. Jo žmona- Catherine De'Aragon-Tudor, taip pat turi dukterį Marie Tudor. Karalius yra aistringas lošėjas, užsiiminėja medžiokle, riterių kovomis ir, žinoma, damų viliojimu į savo guolį. Iš tiesų, jo lovoje dažniau išvystum karalienes ir dukters damas, nei teisėtą žmoną. Ypatingai mėgsta Phenelope Boelyn savo lovoje, nors ir žino, kad ji tuo šlykštisi.
Catherine Tudor
IRINA SHAYK - 30 METŲ - OPEN
Catherine De'Aragon-Tudor yra Anglijos karaliaus Henry VIII žmona. Šiam vyrui kol kas padovanojo tik dukterį Marie, nors laukėsi ir antrą kartą, tačiau įvyko persileidimas. Moteris labai tikisi pagimdyti ir sūnų, tačiau baiminasi, kad dėl persileidimo vaikų nebegalės turėti. Tai vis dar slepia ir net artimiausios damos apie tai nežino. Taip pat Catherine yra Charles V. Habsburg teta, tačiau su juo retai palaiko ryšius.
Marie Tudor
LILY COLLINS - 15 METŲ - OPEN
Marie Tudor yra penkiolikmetė Anglijos princesė, jos tėvai yra Henry VIII ir Catherine Tudor. Panelė dažnai leidžia laiką su savo damomis ir dažnai galvoja apie Prancūzijos karalių Francis I. Valois, nes yra jį įsimylėjusi. Labai domisi lovos reikalais ir retkarčiais apsilanko viešnamyje, žinoma slaptai, kad sužinotų kaip tinkamai patenkinti būsimą vyrą lovoje. Draugauja su kekše Theresa Lyon, kuri ją ir moko visų lovos gudrybių.
Francis I. Valois
BEN BARNES - 30 METAI - OPEN
Francis I. Valois yra Prancūzijos karalius, turi žmoną Eleonor De'Austria Valois ir mažametį sūnų Francis II. Ne itin mėgsta Henrio VIII, todėl su Šv. Vokiečių tautos Romos imperijos imperatoriumi Charles V. Habsburg rengia sąmokslą prieš Anglijos karalių. Neištikimas savo žmonai, dažnai lankosi viešnamyje arba atsiveda merginas į savo kambarius. Slepia savo keistą potraukį kankinti suguloves, tam net turi slaptą kambarį pilies rūsiuose.
Eleonor Valois
ANGELINA JOLIE - 29 METŲ - OPEN
Eleonor de'Austria Valois yra Francis I Valois žmona, basilaukianti dar vieno vaiko. Labai tikisi berniuko, nes gavo žinoti, kad karalius mergaitės nenori, tačiau yra ir kita problema- ar vaikas jos įsčiose tikrai karaliaus. Mat Prancūzijos karalienė turi meilužį Baldwin Stuart. Su juo dalinasi lovą, kai vyras naktis leidžia su savo sugulovėmis, tačiau meilės savo meilužiui nejaučia.
Charles V. Habsburg
LEE PACE - 26 METŲ - OPEN
Charles V. Habsburg yra Šv. Vokiečių tautos Romos imperijos imperatorius, siekiantis su Prancūzijos karaliumi Francis Valois įvykdyti sąmokslą prieš Anglijos karalių Henry. Charles teta yra Henrio žmona Catherine, kuri apie jo planus nieko nenutuokia, tuo tarpu imperatorius puikiai naudojasi šios nežinojimu. Jaučia seksualinį potraukį Catherinos dukteriai Marie ir dažnai apie ją fantazuoją. Kartą kilo noras ją išprievartauti, tačiau susilaikė.

✠✠✠✠✠✠✠

Bite your face to spite your nose 17 and a half years old. Worrying about my brother finding out What's the fun in doing what you're told?


Paskutinį kartą redagavo Anawrete Nyx Glace, 30th Gruodis 2014, 5:32 pm. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Dovana #8Dovana #8
We're human, and the gods have fashioned us for love. That's our glory, and our tragedy.
Face in the mirror : sara sampaio ♥
Position : baro padavėja.
Pages in the book : 160
Here since : 2014-12-19
Dovana #8
Veikėjų sąrašai. Empty
RašytiVeikėjų sąrašai. Empty
28th Gruodis 2014, 9:56 pm

Royal council  Veikėjų sąrašai. 1206525244

Thomas Wolsey
48 METAI - OPEN
Šis kardinolas užsiėmęs šiltą vietą karaliaus taryboje ir tikrai neketino iš jos niekur trauktis. Nors yra Dievo tarnas, tikrai nėra toks šventas, kaip gali pasirodyti. Dažnai ieško sau naudos, kur kokį pinigą sau nugvelbti. Yra karaliaus patarėjas, tačiau kai kada jo patarimai nė surūdijusio skatiko nėra verti. Mėgsta jaunas merginas, dažnas svečias viešnamyje, tačiau ten miega tik su dvejomis merginomis- Sheena ir Theresa.
Alexander La'Pole
40 METŲ - OPEN
Priklauso karaliaus tarybai, yra Bekinghemo hercogas ir karaliaus patikėtinis. Alexandras yra našlys, turintis vienintelę dukterį Margareth La'Pole bei naudojasi šia, kad gautų didesnę valdžią karaliaus pašonėje, kadangi žino apie Henrio pomėgį miegoti su jaunomis damomis. Pats pakankamai išgyvena dėl žmonos mirties, tačiau artimai bendrauja su siuvėja Victoria Dolan.
Julian Brandon
28 METAI - OPEN
Julian priklauso karaliaus tarybai. Šis Sufolko hercogas yra atsakingas už karalystės iždą ir mokesčių surinkimą. Žinoma, dalis Anglijos pinigų, visiškai slaptai nuo karaliaus Henry VIII, nubyrą į jo kišenę, kuriuos siunčia žmonai Agathai Nevill-Brandon ir jų keturių metų sūneliui, kuris paliktas jų valdose. Julian už visus savo pavogtus pinigus, nori įkurti viešnamį ir išstumti Valentina Danvers, kadangi ši moteris žino per daug jo paslapčių.
Baldwin Stuart
30 METŲ - OPEN
Karaliaus tarybai priklausantis Ričmondo hercogas. Jis taip pat yra atsakingas už diplomatiką, todėl dažnai bendrauja su Francis I Valois ir Charles V. Habsburg, tad niekas nenustebtų, jei būtent šis asmuo žinotų apie jų rengiamą sąmokslą. Be to Baldwin apgaudinėja savo žmoną Caroline Stuart su karaliene Eleonor,  tačiau meilės jai nejaučia.
Dorian Beufort
26 METAI - OPEN
Porseto markizas, priklauso karaliaus tarybai ir yra atsakingas už visus dvaro bei karališkosios šeimos reprezentacijos reikalus, todėl dažnai būtent šiam asmeniui tenka tvarkytis su visomis karaliaus Henry VIII. užgaidomis. Dorian yra vienišas, tačiau įsimylėjo Agatha Brandon. Kaip tik norėdamas padaryti šiai moteriai įspūdį ir kažkaip palenkti į savo pusę, o gal net nužudyti jos vyrą Julian Brandon ir prasimušė į tarybą.

✠✠✠✠✠✠✠

Bite your face to spite your nose 17 and a half years old. Worrying about my brother finding out What's the fun in doing what you're told?


Paskutinį kartą redagavo Anawrete Nyx Glace, 30th Gruodis 2014, 5:33 pm. Redaguota 5 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Dovana #8Dovana #8
We're human, and the gods have fashioned us for love. That's our glory, and our tragedy.
Face in the mirror : sara sampaio ♥
Position : baro padavėja.
Pages in the book : 160
Here since : 2014-12-19
Dovana #8
Veikėjų sąrašai. Empty
RašytiVeikėjų sąrašai. Empty
29th Gruodis 2014, 3:17 pm

Nobilites  Veikėjų sąrašai. 1206525244

Agatha Brandon
21 METAI - OPEN
Sufolko hercogienė, Montagu markizo duktė, viena iš daugelio Katerinos damų. Apsukriai naudojasi vyro Julian Brandon siunčiamais pinigais, kad įgytų kuo daugiau šalininkų ir galėtų perimti tėvo valdomas teritorijas. Kaip tik tam pasiekti, moteris kartais savo guoliu dalinasi su Charles V. Habsburg. Žino kelių damų paslaptis, kadangi sugeba papirkti tarnaitę Audrey Law ir dabar ketina jas šantažuoti.
Caroline Stuart
30 METŲ - OPEN
Ričmondo hercogienė, turinti paveldėjimo teisių į Roso baronystę, per giminystės ryšius. Šiuo metu atvykusi į karališkąjį dvarą yra Katerinos dama.  Caroline yra viena iš tų damų, kurios visiškai nesidomi karaliaus reikalais ir uoliai atlieka pareigas karalienei. Tačiau viskas tik, tam, kad nesukeltų įtarimų, kadangi slapčia nuo vyro Baldwin Stuart ir dvasininkijos remia reformacinį judėjimą Anglijoje.
Robert Berkley
38 METAI - OPEN
Velso hercogas, per besilaukiančią žmoną, paliktą jo valdose, turintis teisių į Hartfelio ir Anandelio grafystes. Turi dukterį Caprice Berkley ir nesantuokinį sūnų Damien Berkley. Slepia, kad pastarasis iš ties yra buvusios jo žmonos, kurią vyras pasmaugė sekso metu ir pasinaudodamas galia ir pinigais, nuslėpė santuoką, sūnus. Šią paslaptį ypač saugo, tačiau ją žino viena iš viešnamio kekšių Theresa Lyon.
Caprice Berkley
16 METŲ - OPEN
Velso hercogo Robert Berkley ir Hartfelio bei Anandelio grafaitės duktė. Šiuo metu deda visas pastangas, kad ištekėjusi galėtų perimti iš tėvo visas valdas. Yra pažadėta Elliott Boelyn, tačiau, ieško galingesnio, turtingesnio ir įtakingesnio  vyro. Suka ratus apie kardinolą Thomas Wolsey manydama, kad jis galės padėti. Tačiau jam nežada atsiduoti, kadangi beprotiškai įsimylėjo savo brolį Damien Berkley.
Damien Berkley
19 METŲ - OPEN
Velso hercogo Robert Berkley ir mirusios Guilfordo grafaitės sūnus, tačiau nei motinos nei galimybės gauti titulą - nežino. Šiuo metu jam yra pažadėta Margareth La'Pole, tačiau vaikinas šį tą jaučią seseriai Caprice Berkley, tačiau bijo jai prisipažinti ir užsitraukti gėdą. Taip pat slepia, kad sekso metu mėgsta smaugti savo partneres. Tai žino tik kekšė Aphrodite.
Margareth La'Pole
16 METŲ - OPEN
Bekinghemo hercogo Alexander La'Pole duktė, turinti ryšį per mirusią motiną su Kornvalio markizais. Dabar gavo Marie Tudor damos vietą. Yra pažadėta Damien Berkley, bet nė nežiūri į jo pusę, kadangi merginos tikslas - karaliaus Henry Tudor lova. Dėl to visiems skelbia apie savo nekaltybę, nors iš tiestų yra permiegojusi su ne vienu didiku.
Philiph Seymour
38 METAI - OPEN
Somerseto hercogas, turintis teisių į Ruthlando grafystę, dabar priklausančią jo žmonai, kurią besilaukiančią paliko savo pilyje. Atvyko į karaliaus dvarą su dukterimi Jane Seymour tam, kad ši pasinaudodama savo sugebėjimais lovoje, patrauktų karalių į jų pusę ir taip šeimai uždirbtų pinigų, kadangi Philiph mėgsta lošiti ir pinigai jau ima baigtis, o skolos lošimo namų savininkui Daniel Russo vis auga.
Jane Seymour
22 METAI - OPEN
Somerseto hercogaitė, turinti ryšių su Ruthlando grafyste, per motiną, šiuo metu karaliaus dvare esanti Marie Tudor dama. Stengiasi kuo geriau atlikti savo pareigas ir likti šešėlyje, kadangi nenori pakliūti į karaliaus lovą, nors tėvas Philiph Seymour įsakė su juo permiegoti. Mergina to daryti nenori, kadangi yra nekalta ir bijo.
Theodor Boelyn
40 METŲ - OPEN
Hiltono baronas, ką tik tapęs Klandeboilo baronaitės našliu. Jam liko tik sūnus Elliott Boelyn ir dukterys Ann Boelyn beiPhenelope Boelyn kurias vyras pakišo karaliui, kad gautų hercogo titulą ir jam visiškai nesvarbu, kad merginos gali šito visiškai nenorėti. Žino daug rūmų paslapčių, kadangi papirko sargybinį Edmund Sutto. Už tai jam gali tekti brangiai sumokėti, kadangi šią paslaptį sužinojo tarnaitė Audrey Law, kurią baronas ketina pašalinti.
Ann Boelyn
19 METŲ - OPEN
Hiltono barono Teodor Boelyn ir mirusios Klandeboilo baronaitės duktė, šiuo metu esanti Catherine Tudor  dama. Nekenčia savo sesers Phanelope Boelyn, kadangi ji taip pat nori patekti į Hanrio VIII lovą. Planuoja patraukti seserį iš kelio, pasinaudodama brolio Elliott Boelyn meile, kadangi apie ją žino. Tik nė nenutuokia, kad brolis planuoja ją išprievartauti.  
Phenelope Boelyn
17 METŲ - OPEN
Hiltono barono Teodor Boelyn ir mirusios Klandeboilo baronaitės duktė, šiuo metu esanti Marie Tudor dama. Nekenčia karaliaus Henry VIII ir šlykštisi tuo, kad turi su juo miegoti, dėl tėvo užgaidų. Dėl to planuoja su tarnu Dunstan Graeme, kurį įsimylėjo, pabėgti iš pilies ir niekados negrįžti pas tėvą. Kad tai pasiektų papirko Elizabeth Mold, kad ši užimtų Teodor, kol Penelopė, galės baigti planuoti pabėgimą ir dingti iš pilies. 
Elliot Boelyn
20 METŲ - OPEN
Hiltono barono Teodor Boelyn ir mirusios Klandeboilo baronaitės sūnus, bandantis prasimušti į aukščiausių karininkų tarpą ir taip įrodyti tėvui, kad sugebės valdyti ne tik jiems priklausančias teritorijas, bet ir visą giminę. Dabar jam yra pažadėta Caprice Berkley, tačiau vaikinas yra pametęs galvą dėl sesers Ann Boelyn (kurią ketina išprievartauti) ir kartu su ja, ketina pašalinti iš kelio kitą seserį Phenelope Boelyn
Lillian Talbot
22 METAI - OPEN
Lislo vikonto ir nežinomos motinos duktė, per pažįstamus gavusi Merie Tudor damos vietą. Nors ir ne itin nori atlikti jai priskirtas pareigas, tačiau pasidavė tėvui, likusiam jų šeimos valdose. Metus dirbo Prancūzijoje kekše, vien tam, kad grįžusi galėtų pamaloninti Henry VIII. ir atnešti šeimai aukštesnį titulą, tačiau gretinasi prie Prancūzijos karaliaus Francis I. Valois, siekdama savo tikslų permiegojo ne su vienu didiku ar kariu.
Elizabeth Mold
23 METAI - OPEN
Statfordo grafo ir nežinomo titulo motinos duktė, atvykusi į karaliaus dvarą ne tik tam, kad taptų Catherine Tudor dama, bet ir nuolatine Henry VIII sugulove. Kad pasiektų savo dabar nori nori suartėti su Šv. Vokiečių tautos Romos imperijos imperatoriumi Charles V. Habsburg. Taip pat stengiasi priartėti prie Theodor Boelyn, kadangi ją papirko Phenelope Boelyn, kad užimtų jos tėvą, kol pati pabėgs.
Melisindei Fairfax
16 METŲ - OPEN
Kamerono lordo duktė, atvykusi į karališkąjį dvarą tam, kad gautų aukštesnį titulą. Šiuo metu yra Mary Tudor dama ir deda visas pastangas, kad patektų į karaliaus Henry VIII. lovą. Dėl to dažnai susitinka su tarnu Willfred Oakley, kuris nori už savo paslaugas gauti Melisindės kūną. Dėl šito, mergina labai bijo, kadangi yra nekalta ir privalo save padovanoti tik karaliui.

✠✠✠✠✠✠✠

Bite your face to spite your nose 17 and a half years old. Worrying about my brother finding out What's the fun in doing what you're told?


Paskutinį kartą redagavo Anawrete Nyx Glace, 30th Gruodis 2014, 4:37 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Dovana #8Dovana #8
We're human, and the gods have fashioned us for love. That's our glory, and our tragedy.
Face in the mirror : sara sampaio ♥
Position : baro padavėja.
Pages in the book : 160
Here since : 2014-12-19
Dovana #8
Veikėjų sąrašai. Empty
RašytiVeikėjų sąrašai. Empty
29th Gruodis 2014, 3:18 pm

Civiliai  Veikėjų sąrašai. 1206525244

Valentina Danvers
27 METAI - TAKEN
Valentina Danvers yra kilusi iš kilmingos šeimos, tačiau dar kūdikystėje buvo pagrobta iš lopšio. Užaugo ji kaip ir visų miestiečių vaikai, tapo apsukria moterimi. Dvidešimt ketverių tapo viešnamio ir šalia esančios smuklės šeimininke, kadangi verslas sukosi gerai, netrukus tapo viena iš turtingiausių miestiečių. Jos viešnamyje lankosi daugybę pilyje gyvenančių vyrų, todėl iš savo kekšių ji sužino daug paslapčių ir jos įtaka mieste nuo to tik didėja. Ketina ateityje šantažuotį kurį nors rūmų vyrą. Turi pomėgį į savo viešnamį vilioti jaunas ir egzotiškas merginas, jos mėgstamiausios yra Sheena ir Aphrodite, dėl to šios kekšės uždirba daugiausiai ir vyrus, kuriuos aptarnauja, dažniausiai pasirenka pačios. Pati taip pat dirba kekše, tik už didesne sumą. Žino, kad jos kekšė Theresa Lyon nužudė vieną iš savo klientų ir padėjo jai viską užglaistyti.
Theresa Lyon
21 METAI - OPEN
Theresa yra viena iš seniausiai dirbančių kekšių viešnamyje, ji jame nuo pat atidarymo, tuo metu jai buvo septyniolika. Švelnios išvaizdos mergina susilaukia daug klientų, tarp kurių yra ir Marie Tudor, kurią kekšė mokina lovos paslapčių. Visuomet svajojo tapti rūmų dama, todėl planuoja suvilioti dažną jos klientą Theodor Boelyn ir tapti jo antrąją žmona. Taip pat yra nužudžiusi vieną iš savo klientų, kai šis pakėlė prieš ją ranką, tą žino tik viešnamio savininkė Valentina Danvers.
Cecilia Whiteheart
22 METAI - OPEN
Viena iš Valentinos Danvers kekšių, viešnamyje dirbanti neilgai, bet jau tapusi viena iš populiariausių kekšių. Yra viena iš pagrindinių paslaptis Valentinai sakančių merginų, nes miegojo beveik su visais rūmų vyrais. Gali net pasigirti, kad buvo karaliaus Henrio VIII lovoje. Visgi ši mergina yra įsimylėjusi vieną rūmų vyriškį- x, kuris apie jos jausmus kol kas nieko nežino, bet Cecilia ketina jam viską pasakyti.
Sheena
X - 19 METAI - OPEN
Egzotiško grožio mergina yra kilusi iš Indijos, atvežta į Angliją ir įdarbinta viešnamyje, kai jai buvo vos penkiolika. Yra Valentinos numylėtinė. Viešnamyje uždirba daugiausiai ir jos trokšta kiekvienas vyras, visgi nevisiems tenka su ja pasidalinti lova. Žino, kad karalius nori su ja permiegoti, tačiau to vis dar nepadaro. Uždirba daug, todėl planuoja įsigyti savo nuosavą verslą ir nebebūti kekše, tačiau apie tai sužinojusi Valentina prigrasino, kad užmuš ją, jei išeis.
Aphrodite
22 METAI - TAKEN
Aphrodite, tai slapyvardis merginos iš Graikijos, kurią atsivežė Valentina per savo viešnagę toje šalyje. Aphrodite visus patraukia savo nuostabiu kūnu ir baltais plaukais, todėl kaip ir Shenna yra viešnamio pažiba. Nenuostabu, kad yra ir Valentinos numylėtinė. Tik nedaug vyrų gali pasigirti, kad su ja miegojo, nors turi keletą pastovių klientų -x ir x. Žino, kad ją yra įsimylėjęs Godric Compton ir tuo dažnai naudojasi, kad išpeštų sau naudos.
Benjamin Griffin
38 METAI - OPEN
Vyras turi kalvę beveik miesto viduryje. Tai pati geriausia kalvė visame mieste, tad nenuostabu, kad būtent čia nukalami geriausi šarvai ir ginklai kariams. Benjaminas yra tvirtas vyras, kiek uždaroko būdo, našlys, auginantis vienturtį sūnų Gabriel Griffin. Yra geras Calvin Mortimer draugas, tačiau turi romaną su jo žmona Arya Mortimer. Apie tai žino jų sūnus Isaac, dėl to šantažuoja Benjamin.
Gabriel Griffin
19 METŲ - OPEN
Jaunuolis yra miesto kalvio Benjamin Griffin sūnus. Seka tėvo pėdomis ir jau yra įgudęs gerai darbuotis kalvėje. Jam yra pažadėta Diane Dolan, tačiau Gabriel tik apsimeta, kad šią myli. Iš tiesų jo širdis priklauso vienai iš kekšių Sheenai, dėl kurios jis dažnai lankosi viešnamyje, vis dėlto jis stengiasi, kad tėvas apie tai nesužinotų.
Victoria Dolan
35 METAI - OPEN
Miesto siuvėja, augina sūnų Augustą ir dukrą Diane, sunkiai verčiasi, tačiau jos pasiūtus rūbus vertina ir pilies damos. Siekia, kad jos vaikai gerai gyventų ateityje, baiminasi dėl sūnaus noro tarnauti kariuomenėje. Dėl to net nepastebi, kad jos dukra miega su už save daug vyresniais vyrais. Pati simpatizuoja Alexander La'Pole, kelis kartus su juo miegojo, tikisi už jo ištekėti ir tapti viena iš pilies damų.
Augustus Dolan
19 METŲ - OPEN
Augustas yra siuvėjos Victorios sūnus. Jaunuolis siekia kada nors tapti kariu, todėl mokosi ir bendrauja su kitais karininkais. Slepia, kad yra užmušęs viena vyrą, nes šis kabinėjosi prie kekšės, kuri tuo metu buvo užsiėmusi su Augustu. Vaikinas simpatizuoja Jane Seymour, tikisi kada nors jai pasipiršti, kai uždirbs daugiau pinigų.
Diane Dolan
18 METŲ - OPEN
Diane yra siuvėjos Victorios dukra. Ji jau yra pažadėta kalvio sūnui Gabriel Griffin ir nors jis jai patinka, ji labiau mėgsta vyresnių vyrų draugiją. Yra net atsigulus kartu su kunigu į lovą, ne kartą guoliu dalinosi su didiku iš rūmų. Taip pat mergiotė yra įgudusi vogti, ne kartą apvogė savo sugulovą, po to, kai kurie nenori matyti Dianos savo akyse.
Calvin Mortimer
38 METAI - OPEN
Calvin yra miestelio gydytojas, neblogai bendraujantis su kalviu Benjamin. Yra malonus ir supratingas vyriškis, mylintis savo žmoną Arya ir sūnų Isaac. Gal būt, kam nors pasirodytų, kad jis tobulas vyras ir tėvas, tačiau yra visai kitaip. Kalvinas ne tik remia reformacijos judėjimą Anglijoje, bet ir nevengia pasukti į kairę, pasinaudodamas kekšių paslaugomis.
Arya Mortimer
37 METAI - OPEN
Gydytojo žmona, iš savo motinos išmoko žolininkystės meno, tačiau to neskelbia, kadangi bijo būti apšaukta ragana. Danai padeda vyrui operacijų metu, kaip anesteziologė. Taip pat atlieka abortus merginoms, nenorinčioms susilaukti vaikų. Yra ne vieną numarinusi, tačiau to nežino net sūnus ir vyras. Miega su Benjamin Griffin ir bijo, jog tai išsiaiškins jos vyras.
Isaac Mortimer
21 METAI - OPEN
Gydytojo sūnus, kuriam jau nutiestas kelias, kad sektų tėvo pėdomis. Tačiau vaikinas t visiškai nenori ir planuoja įstoti į kariuomenę, kad parodytų jog yra šio to vertas. Beprotiškai įsimylėjęs Meghan Russo, tačiau bijo jai tai pasakyti, o tuo labiau prašyti rankos.
Daniel Russo
37 METAI- OPEN
Lošimo namų savininkas, nesenai palaidojęs žmoną ir besirūpinantis vienturte dukterimi Meghan Russo. Lošimo namuose apgaudinėja vargšus žmones ir be sąžinės graužaties samdo Samuel Fitzwalker, kad išmuštų skolas. Dabar ketina karį užsiundyti ant Philiph Seymour. Taip pat, nori savo dukrą ištekinti už kilmingo turingo vyro, tad nori prieiti prie Theodor Boelyn
Meghan Russo
19 METŲ - OPEN
Lošiimo namų savininko duktė, didžiąją laiko dalį praleidžianti būtent ten. Visgi, mergina labai nori tapti gydytoja ir turėdama laisvo laiko mokosi anatomijos iš mylimojo Isaac Mortimer atneštų vadovėlių. Nors, bijo apie savo meilę prisipažinti. Žino apie tėvo planus ją ištekinti už sen našlio ir nori bėgti iš tėvo namų, tačiau nežino kur eiti.

✠✠✠✠✠✠✠

Bite your face to spite your nose 17 and a half years old. Worrying about my brother finding out What's the fun in doing what you're told?


Paskutinį kartą redagavo Aphrodite, 30th Gruodis 2014, 7:50 pm. Redaguota 5 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Patricia MartyrPatricia Martyr
If you will treat me badly there is possibility of cuts, bruses and/or other injures.
If you will treat me badly there is possibility of cuts, bruses and/or other injures.
Face in the mirror : Tonkin
Position : Lady of West Wessex, princess of Wessex
Pages in the book : 4771
Here since : 2009-06-01
Patricia Martyr
Veikėjų sąrašai. Empty
RašytiVeikėjų sąrašai. Empty
30th Gruodis 2014, 3:00 pm

Tarnai Veikėjų sąrašai. 1206525244

Kamala
27 METAI - OPEN
Tarnaitė, kurią kažkada Henry VIII nusipirko iš seno pirklio, vežusio prekes iš Indijos. Iš ten ir atkeliavo Kamala, o dėl jos egzotiško grožio ir puikios iškalbos, karalius sutiko sumokėti didelę sumą, kad gautų merginą sau. Ankščiau, gražuolė šildė jo patalus, tačiau kaip ir daugelis Kamala nusibodo karaliui ir dabar jai tenka sunkiai dirbti rūmuose. Dėl to, mergina griežia dantį ir žinodama apie Francis I. Valois ir Charles V. Habsburg sąmokslą tyli.
Audrey Law
21 METAI - OPEN
Ši mergina - tikras lobis tiems, kurie nori sužinoti rūmų paslaptis, kadangi Audrė yra ne tik ganėtinai plepi, tačiau dar ir sugeba nugirsti net slapčiausius dialogus. Šito ji išmoko dar iš savo motinos, kuri taip pat dirbo tarnaite karaliaus dvare. Be to, Audrė šiuose rūmuose ir užaugo.
Edmund Sutto
22 METAI - OPEN
Jau keletą metų dirba karaliaus dvaro sargybiniu. Žino daug paslapčių, tačiau dažniausiai apie jas nutyli, kadangi yra ištikimas Henry VIII, tačiau juk visi turi savo kainą, tad ir šią personą, papirkti įmanoma. Dabar savo žiniomis dalinasi su Theodor Boelyn
Osgar Morton
25 METAI - OPEN
Asmeninis Henry VIII. sargybinis, žinantis tiek daug informacijos, kad jei kas nors nutuoktų apie tai, tikriausiai vyras atsidurtų prie ešafoto. Visgi, Osgaras slepia tai, ką žino ir laukia tinkamos progos iš to pasipelnyti, kadangi visados siekė lordo titulo. Kaip tik dėl to, stengiasi priartėti prie karaliaus, pagelbėdamas tai vienai tai kitai merginai patekti į jo kambarius nepastebėtai.
Willfred Oakley
27 METAI - OPEN
Vienas iš asmeninių Henry VIII. tarnų, todėl žino išties daug karališkosios šeimos ir net valstybinių paslapčių, tačiau jas saugos, tol kol jam bus patogu. Tačiau, šis asmuo ir pats turi ne vieną baisią paslaptį. Šiuo metu deda visas pastangas, kad karalius pastebėtų Melisindei Fairfax, kadangi tikisi už tai gauti jos kūną.
Dunstan Graeme
21 METAI - OPEN
Paprastas Anglijos karališkojo dvaro tarnas. Keista, tačiau šis asmuo, tikriausiai vienintelis rūmuose, nesidomi kitų žmonių paslaptimis ir stengiasi išlikti tik šešėlis, kaip ir derėtų jo luomo atstovui. Aišku, jaunuolis, turi savų paslapčių. Dabar su mylimąją Phenelope Boelyn nori pabėgti iš dvaro, tad slapčia nugvelbia vieną kitą auksinį iš didikų.


Paskutinį kartą redagavo Taurielle Lancaster, 30th Gruodis 2014, 6:12 pm. Redaguota 5 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
http://medioaevo.ohmylife.net
Patricia MartyrPatricia Martyr
If you will treat me badly there is possibility of cuts, bruses and/or other injures.
If you will treat me badly there is possibility of cuts, bruses and/or other injures.
Face in the mirror : Tonkin
Position : Lady of West Wessex, princess of Wessex
Pages in the book : 4771
Here since : 2009-06-01
Patricia Martyr
Veikėjų sąrašai. Empty
RašytiVeikėjų sąrašai. Empty
30th Gruodis 2014, 3:05 pm

Kariai Veikėjų sąrašai. 1206525244

Michael Sheldon
37 METAI - OPEN
Tikras karo vilkas, sumanus ir drąsus vyras, skaičiuojantis daugybę matų savo karinėje tarnyboje, todėl nenuostabu, kad dabar yra kariuomenės generolas. Puikiai sutaria su kilmingaisiais, nors pačiam ne itin patinka kai kurie karaliaus sprendimai. Stengiasi puikiai atlikti savo darbą, pasitiki karo taktiku Albert. Yra vienišas, kažkada turėjo žmoną Amanda, tačiau ši mirė nuo ligos.
Albert Moore
25 METAI - OPEN
Jaunas, tačiau ypatingai protingas Albertas yra karo taktikas ir dešinioji Michael ranka. Sumanus vaikinas jau dalyvavo keliuose mūšiuose, tačiau jam labiau patinka planuoti, nei vykdyti. Vyras simpatizuoja Meghan Russo, ketina eiti pas jos tėvą ir prašyti šios rankos.
Nickolas Price
27 METAI - OPEN
Šis vyriškis nemėgsta dabartinio generolo, visą laiką gviešėsi šio vietos. Bandė sujuodinti ir pažeminti Michael karaliaus akivaizdoje, tačiau jam nepavyko. Šiuo metu tėra paprastas karys, neužimantis aukštesnių pareigų, kas labai jį žemina. Dažnas lankytojas lošimos namuose ir smuklėje, kartais apsilanko ir viešnamyje.
Samuel Fitzwalker
26 METAI - OPEN
Galingos išvaizdos vyras, tad nenuostabu, kad daugelis jo baiminasi. Jis yra ne tik karys, bet yra pasamdytas Daniel Russo, kad susitvarkytų su šio skolininkais. Dabar kaip tik šantažuoja aistringą lošėją Philiph Seymour, už šio skolas ketina reikalauti dukros Jane. Yra keletą skolininkų nužudęs, bet kūnus paslėpė ir apie tai tyli, nes jei apie tai sužinos Russo, tikrai pareikalaus skolininkų pinigų iš Samuel kišenės.
Godric Compton
27 METAI - OPEN
Stiprus ir drąsus vyras, pasižymintis dailiai sudėtu kūnu. Nėra paprastas karys, jam patikima vykdyti įvairias užduotis. Kiek kandus ir visuomet pasinaudos palankia proga pasipelnyti. Eduardo Abbiati pavestas išsiaiškino, kad Thomas Wolsey dažnas svečias viešnamyje. Taip pat viešnamyje sutiko kekšę Aphrodite, kuri jam labai patiko, dėl to pradėjo ten lankytis dažniau. Ketina pabandyti ją nusipirkti iš Valentinos, nes trokšta jos tik sau.
Abraham Hayes
29 METAI - OPEN
Paprastas kareivis, nesiekiantis šlovės ir pinigų, pasiryžęs tik kovoti už gimtinę Angliją. Yra dievobaimingas, tačiau neatsispyrė pagundai ir miega su Lindsey Eastof. Dėl to dažnai save graužia, tačiau negali sustoti, todėl planuoja moterį nužudyti.


Paskutinį kartą redagavo Taurielle Lancaster, 30th Gruodis 2014, 7:32 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://medioaevo.ohmylife.net
Patricia MartyrPatricia Martyr
If you will treat me badly there is possibility of cuts, bruses and/or other injures.
If you will treat me badly there is possibility of cuts, bruses and/or other injures.
Face in the mirror : Tonkin
Position : Lady of West Wessex, princess of Wessex
Pages in the book : 4771
Here since : 2009-06-01
Patricia Martyr
Veikėjų sąrašai. Empty
RašytiVeikėjų sąrašai. Empty
30th Gruodis 2014, 3:13 pm

Dvasininkai  Veikėjų sąrašai. 1206525244

Eduardo Abbiati
37 METAI - OPEN
Iš Italijos atvykęs vyskupas, paskirtas prižiūrėti Londono ir jo apylinkių tikinčiuosius, dėl prasidėjusios reformacijos sklaidos. Slapčia nori užimti Thomas Wolsey vietą. Todėl pasamdė Godric Compton, kad jį sektų ir dabar sužinojo, kad kardinolas smaginasi viešnamyje. Ketina tai pranešti popiežiui.
Lindsey Eastof
41 METAI - OPEN
Pagrindinio Londono Dominikonų moterų vienuolyno abatė.Ši moteris gal ir atrodo šventa, tačiau senai tokia nėra, kadangi mėgsta pasismaginti su jaunesniais vyrais. Dabartinis jos favoritas Abraham Hayes. Taip pat, vienuolė palaiko reformacijos sklaidą Anglijoje, kadangi žadamas celibato panaikinimas.
Marshal Alby
27 METAI - OPEN
Kunigas, vienuolis, reformacijos skleidėjas Anglijoje, rašantis vairiausius tekstus, kurie pritraukia žmones į jo ratą. Kad išvengtų bažnyčios persekiojimų, pasirašinėja slapyvardžiu ir apsimeta doru Romos Karaliku. Labai bijo inkvizicijos, o ypač Eduardo Abbiati.
Preston Morley
X - 19 METAI - OPEN
Kunigas vienoje iš daugelio Londono bažnyčių. Remia inkviziciją ir žino apie Marshal Alby engiamą reformacijos judėjimą, tačiau delsia pranešti kardinolui ir vyskupui, kadangi nenori pats susikompromituoti, nes dažnai lankosi viešnamyje ir įvairiems kitokiems malonumams švaisto savo parapijos pinigus.
Chelsea Marlowe
22 METAI - OPEN
Paprasta dominikonų vienuolyno vienuolė. Iš pažiūros moteris yra tikras Dievo tarnaitės pavyzdys, tačiau iš tiesų, Čelsė tik slepiasi vienuolyne, kadangi nužudė savo didiką vyrą ir pasiglemžė visus jo pinigus ir dabar laukia, kol viskas aprims, kad galėtų pasidžiaugti gyvenimu.
Brittany Nash
24 METAI - OPEN
Dominikonų vienuolyno vienuolė. Buvo susižadėjusi su Michael Sheldon, tačiau sužadėtuvės nutrūko, o mergina jau buvo permiegojusi su šiuo vyru, tad nenorint, kad kas nors sužinotų jai teko bėgti į vienuolyną, kuris priėmė Britanę išskiestomis rankomis. Visgi, merginos netenkina toks likimas ir kaip išeitį ji apgalvojo viešnamį. Dabar bendrauja su kekšėmis Theresa Lyon bei Cecilia Whiteheart ir su sąvininke Valentina Danvers.
Atgal į viršų Go down
http://medioaevo.ohmylife.net
Sponsored content
Veikėjų sąrašai. Empty
RašytiVeikėjų sąrašai. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Veikėjų sąrašai.
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mėgstami/nemėgstami veikėjai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Veikėjų sąrašas-
Pereiti į: